اگه تو هم مثل من داغ  بودی  وای  ما  هر  لحظه  جوونتر  میشدیم تو حتی  یه  ذره هم گرم  نیستی میخوام فراموشت کنم میخوام تو رو تنها  بزارم اما  تو خیلی  بدون من تنها  میشی چون تو ساختت اینجوریه دلم هم برای خودم میسوزه هم برای تو ما با همیم اما از هم جدا حیف این  لحظات  زندگی  که  داره  پرپر میشه ما با هم هستیم اما فرسنگها از هم دوریم تو منو دوست داری  اما  بدون  بوس بدون عشق تو فقط منو بخاطر رفع شهوت میخوای و این عزیزم هم برای من ضرر داره هم برای تو تمام زندگی یک طرف بوسیدن و لیسیدن یه طرف من داغم پرشور و پر از حرارت داغم مثل آتشفشان تو سرد و بیروح خدا این همه زیبایی در  وجود تو گذاشته اما تو نمیدونی میتونی با این  زیبایت  معجزه کنی خیلی ها  اسیر تو هستند  تو  حتی  نگاه  هم من احساسات ادمها رو نسبت به تو  میفهمم اما  چه  فایده من که تو رو دارم اما تو فقط یک تصویر هستی روح و عشق در تو نیست دوست دارم بغلم کنی  من تو رو  بغل  کنم با هم بریم توی  رویا حرفهای  قشنگ  بزنیم  تو  بلد  نیستی  بگی  دوستت دارم  هر  چند  میدونم  دوستم  داری  اما  هرگز به  زبون  نیاوردی اه برا انچه بر من گذشت شاید  عزیزم  شاید  تنهات  گذاشتم و رفتم  دنبال  یکی دیگه  اخه  با تو  بمونم  میشکنم  پیر  نیشم  از بین  میرم  با  اینکه تو  همه  دنیای  منی  اما  چاره ای  ندارم  حالا میفهمم چرا  2  تا  عاشق  هم از هم جدا میشن  و جرا  یکی  لیلی  میشه  یکی  مجنون. . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره ویلا و سوییت در قشم ویژه مسافرین گرامی قوانین مهاجرت به امریکا وبلاگ گروه ایهام / دانلود تمامی آهنگ های ایهام بند جدید خرازی آنلاین ادارہ مصباح الھدیٰ Shannon آوانو - متن های زیبا پربیننده ترین اخبار روز,پربیننده ترین خبرهای روز,پر بازدید طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل