این بهار  بهار  دوستی  هست و سال  دیگه  هیچکسی آرزوی امدن  بهار رو  نمی  کنه  چون  از این به  بعدش  ما  همیشه  در  بهاریم همه با هم دوست می شوند و خوبی ها  در راه  هستند  و  دنیا  رنگ دیگری می شود  مانند  رنگین  کمان. احساس میکنم بهار امسال با همه بهارها  فرق  میکنه بوی بهار با گلهای رنگارنگ این لحظه ها رو قبلا احساس نمی کردم هر پیش  بینی که کردم درست از آب  در  اومد چون یه بار روح از بدنم جدا شد و  دوباره به  بدنم  برگشت و انهایی که  روحشان از بدنشان  جدا شده و از  اون بالا جسم بیجان خودشان رادیدند می توانند  درک  کنند  من چه حسی در انزمان داشتم و پیش بینی افرادی مثل من تا 99 درصد درست از آب در میاد سال دیگر همین موقع ها  دیگر  کسی آرزو نمی کنه بهار  بیاد و همه غرق در خوشبختی هستند و بهار دیگه ارزو  نیست و همه چیز  خوب  و زیباست سال دوستی ها هست سال  باز  شدن  افق  روشنایی به  همه  جهان 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس گیلان ویکی بیبی مجله تخصصی بیبی پرو موسسه خیریه شهدای روستای گلی INVOKER فروش فلزیاب | 09100061386 آوان پک مترو پل پایان نامه , مقاله ,کتاب الکترونیکی,اخبار کنکور و دانشگاه وبلاگ چنگیز نماشويي Nicole