منتظر گل سرخ و  سفیدم که از دل این  زمین  بیرون بیاد کی  میایی؟ همه  گلها بیرون اومدن  منتظر  تو هستند  گل  سرخ  مریمم مریم بیا  بیرون  چشمهاتو  باز کن منو  صدا  کن خدا اینجوری  میخواد خدا وقتی این همه خوشبختی میده جرا سپاسگزار نباشیم  مگه نشنیدی میگن راضیم به  رضای  خدا دل قشنگم من و تو چه  روزهایی رو  دیدیم  چه  عشقی  به هم  داریم خیلی ما  خوشبختیم  چون حدا اینجور  میخواد  .وقتی  خدا  میخواد  کاری نمیشه کرد پس خدا  خیلی دوستمون داره که کا  همیشه  عاشقیم و همیشه لایق  بهترینیم  خدا میخواد  مگه  نه؟ دل  عزیزم  یکی بین من و تو  خط  جدایی کشیده تو میخوای چیکار  کنی؟ دلم میگه  عشق  خطهای  موازی رو به هم میرسونه از دلم میپرسم از زندگیت راضی هست میگه آره خدا اینجوری میخواد ازش می پرسم این همان زندگی هست که تو میخواستی میگه آره خیلی دلم همین زندگی رو میخواست میگم از این بهتر هم میشه میگه اره اما شرط داره میپرسم چی شرطی  میگه  دستهای من و تو یکی  بشه میپرسم اگه دستهام سرد باشه چی؟ میگه با هم یخ میزنیم یا با هم گرم و گرمتر میشیم میپرسم خدا چی اون از ما چی  میخواد میگه خدا اگه ببینه کار تو و من درسته حتما  یاری مون میکنه اما باید قول  بدی با من بمونی  با هم عاشق بشیم شاید  دوباره یه روز بیاد که  روزگار  روزگار  بشه وقتی تو نیستی پیش من یه غم نه هزار غم هیجی  نیست اونی که میان من و تو خط جدایی  کشیده فقط با من بمون این عشق بین من و تو نذار تمام  بشه  اگر خدا  بخواد ما به هم میرسیم  من و تو به هم  محتاجیم ما به هم نیاز داریم بیا تا زندگیمون قشنگتر بشه 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christine گروه گردشگری الوند وبلاگ رسان April مگستان خوروبیابانک انجمنیون آنلاین بُرنا 95 زنگ تفريح سئو فنی